Kraina Wilka

Projekt systemu rpg- real-dark fantasy


#1 2009-02-21 13:59:39

Ćwiek

Administrator

Zarejestrowany: 2009-02-21
Posty: 13
Punktów :   

Specyfikacja Elfów

Jako że ta rasa najbardziej mi pasuje i w pracach przygotowawczych poświeciłem jej dużo uwagi zacznę właśnie od niej.

Z założenia elfy podzielone zostaną na

-Elfy leśne (zbuntowane przeciwko panowaniu Elfów wysokiego rodu, świetnie wyspecjalizowani łowcy i tropiciele. Ich kultura nie stoi na najwyższym poziomie, nie korzystają z zbytków magii, świadome konieczności zachowania równowagi, żyją w społeczeństwie równym, utopijnym, opiekując sie leśnymi ostojami. Cechują się dobrym smakiem i praktycznością- nie znoszą przepychu.)

-Elfy śnieżne (Bardziej wytrzymałe i silniejsze, lecz nie tak zwinne od swych współbraci, o mniejszej ogładzie. Świetni wojownicy i kowale, perła elfickiego rzemieślnictwa.)

-Elfy wysokiego rodu (Klasyka? O nie. Ich społeczeństwo będzie się luźno opierać na kulturze starożytnego Rzymu i Grecji. Tym razem są gnuśne, lubujące się w łatwym i przyjemnym życiu- rozpusta i niewolnictwo zaspokajające ich potrzeby, to ich domena. Podzielone zostaną na arystokracje, oraz obywateli. Pierwsza grupa jest bardziej zniewieściała, lecz przejawia durzą inteligencję. Z drugiej, rekrutowana jest dobrze usystematyzowana i wyszkolona armia, przypominająca rzymski legion.

-Mroczne elfy (Nie znajdziesz tu czerwonych oczy czy czarnej skóry! Mroczne elfy to szalona nacja, lubująca sie w chaosie, od współbraci odróżnia ich  jedynie szaleństwo i żądza krwi błyszcząca w oczach.

Z tych grup również zostaną wyłonione kolejne podgrupy.

Offline

 

#2 2009-02-21 17:57:06

Squn

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-02-21
Posty: 5
Punktów :   

Re: Specyfikacja Elfów

Elf wysokeigo rodu mi pasuja jak ulał. No, ale może byś tak więcej cech charakterystycznych z wyglądu podał -.-?

Offline

 

#3 2009-02-21 18:16:56

Ćwiek

Administrator

Zarejestrowany: 2009-02-21
Posty: 13
Punktów :   

Re: Specyfikacja Elfów

Nie ma sprawy- wszystko zostanie szczegółowo rozpisane w swoim czasie.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.serenitynt.pun.pl www.minecraftfan.pun.pl www.aranzediscopolo.pun.pl www.superpuder.pun.pl www.louisiana.pun.pl